خدمات مشاوره

تراپی (رواندرمانی)

روان درمانی نوعی رابطه دو نفره است که طی جلسات متعدد به افراد کمک می‌کند تا شناخت صحیحی از خود به دست آورند و نسبت به مشکلات خود بینش پیدا کنند. در طی جلسات روان‌درمانی، روانشناس ابتدا با استفاده از مصاحبه تخصصی و آزمون‌های مرتبط ابعاد مشکل مراجع را مشخص کرده و برای جلسات درمانی برنامه‌ریزی می‌کند.

درمان اختلالات شخصیت

افراد دچار اختلالات شخصیت دارای الگوهای رفتاری مخرب، مختل و ناکارآمدی هستند که در تمام طول عمر با آن‌ها همراه بوده و حیطه‌های مختلف زندگی شخصی، بین‌فردی، شغلی و اجتماعی آنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل تشخیص و درمان به موقع این اختلالات بسیار مهم بوده و تا حدی از اثرات مخرب این اختلالات بر زندگی فرد می‌کاهد.

درمان اختلالات روانی

اختلالات روانی شامل طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها همچون افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلال دوقطبی و ... است. استفاده از خدمات روانشناسی بالینی در این زمینه به افراد کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به مشکل خود شناخت صحیح پیدا کرده و متناسب با نوع اختلال در روند مشاوره و روان‌درمانی قرار بگیرند

درمان افسردگی

در روند درمان افسردگی، روانشناس با استفاده از فعال‌سازی رفتاری به فرد کمک می‌کند تا فعالیت‌های مورد علاقه خود را به تدریج از سر بگیرد. در طی جلسات مشاوره افراد درباره باورها و افکار منفی خود صحبت کرده و با کمک جلسات رواندرمانی باورهای منطقی و صحیحی را جایگزین افکار قبلی می‌کنند.

درمان اضطراب

گاهی احساس اضطراب عملکرد افراد را مختل کرده و کارایی آن‌ها را به شدت کاهش می‌دهد. جلسات روان‌درمانی و مشاوره به افراد کمک می‌کند تا محرک‌های ایجاد کننده اضطراب را به خوبی بشناسند. بتوانند علائم فیزیولوژیک اضطراب را در خود کنترل کرده و در نهایت با افکار ایجاد کننده اضطراب به راحتی مقابله کنند.

مشاوره فرزندپروری

فرزند‌پروری در عین لذت‌بخش بودن گاهی بسیار چالش‌برانگیز نیز می‌شود. روانشناسان کودک روش‌های موثر فرزندپروری را به والدین آموزش داده، به آنان کمک می‌کنند تا رفتار صحیحی با کودک خود داشته باشند و در مقابل مشکلات رفتاری کودک خود واکنش صحیح و موثر نشان دهند.

مشاوره نوجوان

نوجوانی یکی از دوران پر چالش در زندگی همه افراد است. نوجوان‌ها در این دوره با تغییرات زیادی رو به رو می‌شوند. مشاوره نوجوان به خانواده‌ها و نوجوان آموزش‌های لازم در خصوص دوران بلوغ را ارائه داده و والدین می‌آموزند در این دوران حساس چگونه با فرزند خود ارتباط و تعامل بهتری داشته باشند.

مشاوره و پیشگیری از اعتیاد

امروزه سوء مصرف مواد مخدر به یک مشکل جدی در بسیاری از خانواده‌ها تبدیل شده است و برای بسیاری از آن‌ها دغدغه ایجاد کرده است. مشاوره اعتیاد پاسخ‌گوی تمام سوالات در زمینه اعتیاد، نحوه برخورد با و شیوه‌های درمان بوده و فردی مطمئن برای کمک به افراد مبتلا به سوء مصرف است. ‌

کوچینگ

کوچینگ روندی است که جهت بهبود عملکرد افراد در زندگی حرفه ای، اجتماعی و حتی عاطفی کار می‌کند، به این معنی که در بسیاری از زمینه‌های زندگی، برای پیشرفت و ارتقاء عملکرد می‌توان از کوچینگ کمک گرفت.تمرکز کوچینگ به جای گذشته بر حال فرد است و به کنکاش و رفع مسائل و مشکلات گذشته نمی‌پردازند.

فرآیند مشاوره

برای دریافت خدمات مشاوره آنلاین و حضوری فرآیند زیر را دنبال کنید

01

فرم آنلاین

از طریق پرکردن فرم آنلاین و انتخاب نوع خدمات مشاوره درخواست خود را ثبت کنید.

02

رزرو تلفنی

جهت رزرو نوبت میتوانید از طریق شماره تلفن 09033801980 اقدام کنید.

03

تماس پشتیبانی

پشتیبانی در اسرع وقت جهت تشخیص نوع خدمات مشاوره و تنظیم زمان با شما تماس خواهد گرفت.

04

زمانبندی مشاوره

پس از تماس پشتیبانی با شما، زمان قطعی جلسات با شما هماهنگ خواهد شد.

برای دریافت خدمات فرم را به دقت کامل کنید

+ 0
سال تجربه
0
مراجعین خارج از کشور
0
مراجعین تحت درمان
0 %
درمان موفق