مشاوره آنلاین به ایرانیان خارج از کشور

مشاوره روانشناسی به ایرانیان خارج از کشور

 • اگر شما هم به عنوان یک ایرانی بنا به دلایلی همچون ادامه تحصیل یا راه‌اندازی کسب‌و‌کار خودتان به کشور دیگری برای زندگی مهاجرت کرده‌اید، حتما با مشکلاتی همچون استرس و اضطراب، دوری از خانواده و دلتنگی برای عزیزان و نزدیکانتان مواجه شده‌اید. شاید، به همین خاطر است که ارائه خدمات روانشناسی به زبان فارسی برای ایرانیان خارج از کشور اهمیت زیادی دارد. مشاوره آنلاین به ایرانیان خارج از کشور جزو یکی از خدماتی است که در وب‌سایت بنده می‌توانید از آن بهره ببرید. شما با مراجعه به صفحه خدمات مشاوره می‌توانید نوع خدماتی که نیاز دارید را انتخاب کنید.

  ضرورت مشاوره به ایرانیان خارج از کشور

  بنا به وجود چالش‌ها و مشکلاتی همچون استرس و اضطراب ناشی از شروع زندگی جدید، مسائل مالی و غیره ایرانیان خارج از کشور خواهان استفاده از خدمات مشاوره هستند. به همین علت، ما در ادامه به عوامل ضرورت مشاوره به ایرانیان مهاجر اشاره می‌کنیم:

  • دوری و دلتنگی از خانواده

  دوری یا دلتنگی برای نزدیکان و عزیزان خانواده یکی از مشکلات و نگرانی‌هایی است که افراد مهاجر با آن مواجه هستند. در واقع، مسائلی نظیر عدم حضور فیزیکی نزدیکان و عزیزان به هنگام بیماری، شادی، غم می‌تواند باعث ایجاد مشکلات روانی در افراد شود. به همین علت، بهره‌برداری از خدمات مشاوره و تراپی باعث بهبود کیفیت زندگی ایرانیان مهاجر می‌شود.

  • استرس و اضطراب ناشی از شروع جدید

  شروع زندگی در مکانی جدید با زبانی جدید در بین افرادی کاملاً جدید می‌تواند برای مهاجران و تازه‌واردان منجر به ایجاد استرس و اضطراب شود. به همین خاطر، نیاز است افرادی که مهاجرت کرده‌اند از روانشناس و خدمات روانشناسی برای کنترل و مدیریت استرس و اضطراب ناشی از زندگی جدید در کشور جدید استفاده کنند.

  مشاوره روانشناسی

  • مشکلات مالی و لزوم مشاوره آنلاین در این زمینه

  یکی از دغدغه‌های افرادی که مهاجرت کرده‌اند، مشکلات و مسائل مالی همچون آشنایی با نحوه کسب درآمد در کشور دوم، چالش‌ها، نگرانی‌ها و تشویش‌های مالی است. این موارد همگی باعث ایجاد دغدغه‌های جدیدی برای افراد در حوزه مدیریت مشکلات می‌شوند که مشاوره آنلاین به ایرانیان خارج از کشور و کمک تراپیست می‌تواند تاثیرگذار باشد.

  • مواجهه با تفاوت فرهنگی

  تفاوت فرهنگی و شوک فرهنگی مسئله دیگری است که برای افراد پس از سفر و زندگی در کشور دوم رخ می‌دهد. به همین علت، آشنا شدن با فرهنگ کشور جدید و احترام به آن می‌تواند باعث کاهش بسیاری از مشکلات ناشی از تفاوت فرهنگی برای فرد شود. در ضمن، بد نیست بدانید مشکلات و چالش‌هایی که در رابطه با تفاوت‌های فرهنگی رخ می‌دهند می‌توانند باعث خود کم بینی، اضطراب، کاهش عزت نفس و اعتماد به نفس در فرد شوند. به همین منظور، وجود روانشناس همراه می‌تواند به فرد برای مدیریت بهتر این چالش‌ها و شوک‌ها کمک کننده باشد.

  مزیت مشاوره آنلاین به ایرانیان خارج از کشور

  خوشبختانه، امروزه به واسطه اینترنت افراد روان‌شناس و متخصص اقدام به ارائه خدمات مشاوره به ایرانیان خارج از کشور می‌کنند. در واقع، به این خاطر مزایای زیادی برای افراد مهاجر فراهم می‌شود که از جمله این موارد می‌توان به ارائه خدمات روانشناسی به زبان فارسی اشاره کرد. در ادامه شما را بیشتر با این مزیت‌ها آشنا می‌کنیم.

  اولین مزیت ارائه مشاوره آنلاین به ایرانیان خارج از کشور و ارائه خدمات مشاوره و تراپی به زبان فارسی است. از آنجایی که معمولا افراد احساسات خود را به زبان مادری بهتر بیان می‌کنند، ارائه خدمات تراپی می‌تواند باعث شود افراد احساس راحتی بیشتری نسبت به ارائه مسائل و مشکلات خود به زبان مادری داشته باشند. ارائه خدمات مشاوره به زبان فارسی یک مزیت بزرگ است که کمک می‌کند اشخاص راه حل اصولی و تخصصی مناسب خود را کسب کنند. از دیگر مزایای ارائه خدمات مشاوره آنلاین می‌توان به هزینه کمتر برای ایرانیان خارج از کشور اشاره کرد. همانطور که می‌دانید مشکلات اقتصادی و مالی کشورمان همچون تورم باعث شده ارزش پول کشورمان در پایین‌ترین رتبه‌ها قرار گیرد. به همین علت، استفاده ازخدمات تراپی آنلاین برای مهاجران ارزان‌تر و به صرفه‌تر است.

  چه مشاوره‌هایی به ایرانیان خارج از کشور داده می‌شود؟

  حالا که با مباحثی همچون مزایای ارائه خدمات مشاوره آنلاین به ایرانیان خارج از کشور و یا عوامل ضرورت استفاده از این خدمات آشنا شده‌اید، احتمالا به دنبال آن هستید که بدانید چه نوع مشاوره‌ای به مهاجران ارائه می‌شود. به همین منظور، ما در ادامه شما را با خدمات و مشاوره‌هایی ایرانیان خارج از کشور بیشتر آشنا می‌کنیم.

  • اولین خدمت شامل ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی در رابطه با مشکلات درون فردی همچون استرس، اضطراب، عصبانیت و کمبود اعتماد به نفس یا عزت نفس پایین و… است. فرقی ندارد شما داخل کشور باشید یا خارج از این مرز و بوم زندگی کنید در هر صورت شما نیازمند استفاده از خدمات روانشناسی برای ایجاد تعادل در زندگی خود هستید.

  • مشاوره بعدی در رابطه با مشکلات زناشویی یا خانوادگی است. گاها همسران و یا عزیزان از فرد مهاجر به دور هستند و این باعث ایجاد مشکلاتی نظیر افسردگی و یا دلتنگی شدید برای فرد می‌شود. به همین علت، خدمات تراپی به این اشخاص و خانواده‌هایشان می‌تواند به مدیریت بهتر احساسات و یا چالش‌های پیش‌رویشان کمک کند.

  • از دیگر خدمات مشاوره و تراپی در حوزه آشنا شدن با فرهنگ و جامعه جدید است. هر فرهنگ و جامعه دغدغه‌ها، چالش‌ها، مشکلات و مسائل مخصوص به خود را دارد. به همین علت، استفاده از خدمات تراپی به بهبود مشکلاتی که ممکن است در رابطه با فرهنگ جدید برای فرد رخ دهد، کمک می‌کند.  و به این ترتیب، فرد سریعتر خود را با زندگی‌اش در کشور جدید وفق می‌دهد.

  • از خدمات بعدی که مشاوره‌های آنلاین به ایرانیان خارج از کشور ارائه می‌دهد می‌توان به خدماتی نظیر استفاده از راهنمایی افراد متخصص در حوزه مدیریت پول و هوش مالی اشاره کرد. گاها، افراد به دلیل مهاجرت با مشکلات مالی و یا چالش‌های مالی و اداری جدیدتری که در کشور خود با آنها مواجه نبوده‌اند، مواجه می‌شوند. به همین علت، تراپیست می‌تواند در حل منطقی و بدون آسیب این مشکلات به افراد کمک کند.

  • خدمت آخری که معمولاً توسط روانشناسان و مشاوران به افراد ارائه می‌شود. در حوزه ارائه خدمات روانشناسی به خانواده و کودکان افرادی که مهاجرت کرده‌اند است. بعضا، افراد با اعضای خانواده و یا کودکان نوپا به کشور جدید مهاجرت می‌کنند و این مسئله باعث مواجه شدن کودکان با چالش‌های جدی می‌شود. استفاده از کمک‌ها و راهنمایی‌های روانشناس می‌تواند به حل اصولی و منطقی این مسائل کمک کند.

  جمع‌بندی مشاوره روانشناسی به ایرانیان خارج از کشور

  شما در این مطلب با خدمات مشاوره آنلاین به ایرانیان خارج از کشور بیش از قبل آشنا شده‌اید، همچنین در این مطلب متوجه شده‌اید که چرا و چگونه خدمات مشاوره و رواندرمانی ایرانیان خارج از کشور برای حل چالش‌ها و دغدغه‌هاییشان کمک کننده است. حتما نکات و موارد ذکر شده را رعایت کنید تا بتوانید زندگی بهتر و با‌کیفیت‌تری در کشور دوم خود داشته باشید. برای استفاده از خدمات مشاوره دکتر مهدی امینی با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  به اشتراک گذاری:

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *